Продукція > TDK > C1005JB1A474K050BC
C1005JB1A474K050BC
C1005JB1A474K050BC TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.47uF 10volts JB 10%
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1A474K050BC C1005JB1A474K050BC Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V JB 0402
товару немає в наявності