Продукція > TDK > C1005JB1C223K050BA
C1005JB1C223K050BA
C1005JB1C223K050BA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.022uF 16V JB 10% Pad SMD 0402 85°C Low ESR T/R
на замовлення 7496 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 16V JB 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1C223K050BA C1005JB1C223K050BA Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 0.022UF 16V JB 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
C1005JB1C223K050BA C1005JB1C223K050BA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.022uF 16volts JB 10%
C1005JB1C223K050BA C1005JB1C223K050BA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.022uF 16V JB 10% Pad SMD 0402 85°C Low ESR T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF