Продукція > TDK > C1005JB1E225M050BC
C1005JB1E225M050BC
C1005JB1E225M050BC TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 2.2uF 25V JB 20% Pad SMD 0402 85°C Low ESR T/R
на замовлення 9300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 25V JB 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1E225M050BC C1005JB1E225M050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 25V JB 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 124 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
C1005JB1E225M050BC C1005JB1E225M050BC Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 2.2uF 25V JB 20% Pad SMD 0402 85°C Low ESR T/R
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF