Продукція > TDK CORPORATION > C1005JB1V683K050BB
C1005JB1V683K050BB
C1005JB1V683K050BB TDK Corporation
C_Series_Rev2018.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 35V JB 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.068uF 35volts JB 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005JB1V683K050BB C1005JB1V683K050BB Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 0.068UF 35V JB 0402
товару немає в наявності
C1005JB1V683K050BB C1005JB1V683K050BB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.068uF 35volts JB 10%