Продукція > TDK CORPORATION > C1005X5R0J154K050BB
C1005X5R0J154K050BB
C1005X5R0J154K050BB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 6.3V X5R 0402
на замовлення 1461 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 6.3volts X5R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X5R0J154K050BB C1005X5R0J154K050BB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 6.3volts X5R 10%
C1005X5R0J154K050BB C1005X5R0J154K050BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 6.3V X5R 0402