Продукція > TDK > C1005X5R0J224M050BB
C1005X5R0J224M050BB
C1005X5R0J224M050BB TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 6.3volts X5R 20%
на замовлення 4966 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X5R0J224M050BB C1005X5R0J224M050BB Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
товару немає в наявності