Продукція > TDK CORPORATION > C1005X5R1A154M050BC
C1005X5R1A154M050BC
C1005X5R1A154M050BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 10V X5R 0402
на замовлення 6070 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 10volts X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X5R1A154M050BC C1005X5R1A154M050BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.15uF 10volts X5R 20%
C1005X5R1A154M050BC C1005X5R1A154M050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 10V X5R 0402