Продукція > TDK CORPORATION > C1005X6S0J224K050BC
C1005X6S0J224K050BC
C1005X6S0J224K050BC TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0402
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 6.3volts X6S 10% T=0.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X6S0J224K050BC C1005X6S0J224K050BC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.22uF 6.3volts X6S 10% T=0.5mm
C1005X6S0J224K050BC C1005X6S0J224K050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0402