C1005X7R1E152M
C1005X7R1E152M TDK Corporation
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0402
на замовлення 11141 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1500pF 25V X7R 20%.
Інші пропозиції C1005X7R1E152M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X7R1E152M C1005X7R1E152M Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0402
C1005X7R1E152M C1005X7R1E152M Виробник : TDK tdk_mlcc_commercial_general_en-1207174.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1500pF 25V X7R 20%