Продукція > TDK CORPORATION > C1005X7R1V153M050BB
C1005X7R1V153M050BB
C1005X7R1V153M050BB TDK Corporation
C_Series_Rev2018.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 35V X7R 0402
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 35V X7R 0402, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X7R1V153M050BB C1005X7R1V153M050BB Виробник : TDK Corporation C_Series_Rev2018.pdf Description: CAP CER 0.015UF 35V X7R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
C1005X7R1V153M050BB C1005X7R1V153M050BB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.015uF 35volts X7R 20%