Продукція > TDK CORPORATION > C1005X7R1V683M050BB
C1005X7R1V683M050BB
C1005X7R1V683M050BB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 35V X7R 0402
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.068uF 35volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X7R1V683M050BB C1005X7R1V683M050BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 35V X7R 0402
C1005X7R1V683M050BB C1005X7R1V683M050BB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 0.068uF 35volts X7R 20%