Продукція > TDK > C1005X7S0G225K050BC
C1005X7S0G225K050BC
C1005X7S0G225K050BC TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 2.2uF 4V X7S 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X7S0G225K050BC C1005X7S0G225K050BC Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 2.2uF 4V X7S 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
C1005X7S0G225K050BC C1005X7S0G225K050BC Виробник : TDK c-series_en.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 4V; X7S; ±10%; SMD; 0402; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 4V
Dielectric: X7S
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Roll diameter max.: 178mm
Operating temperature: -55...125°C
Мінімальне замовлення: 46
C1005X7S0G225K050BC C1005X7S0G225K050BC Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4V 2.2uF X7S 10% T: 0.5mm
Мінімальне замовлення: 25
C1005X7S0G225K050BC C1005X7S0G225K050BC Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 2.2 µF
Мінімальне замовлення: 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF