Продукція > TDK CORPORATION > C1005X7S2A103M050BB
C1005X7S2A103M050BB
C1005X7S2A103M050BB TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7S 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 110000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V X7S 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X7S2A103M050BB C1005X7S2A103M050BB Виробник : TDK mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF X7S 100 VDC 402 20 %
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
C1005X7S2A103M050BB C1005X7S2A103M050BB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7S 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 27
C1005X7S2A103M050BB C1005X7S2A103M050BB Виробник : TDK c1005x7s2a103m050bb.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7S 20% Pad SMD 0402 125°C T/R