Продукція > TDK CORPORATION > C1005X8R2A152K050BE
C1005X8R2A152K050BE
C1005X8R2A152K050BE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X8R 0402
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1500pF 100volts X8R 10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X8R2A152K050BE C1005X8R2A152K050BE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1500pF 100volts X8R 10% Soft Term