Продукція > TDK CORPORATION > C1005X8R2A331M050BA
C1005X8R2A331M050BA
C1005X8R2A331M050BA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 100V X8R 0402
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 100V X8R 0402, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1005X8R2A331M050BA C1005X8R2A331M050BA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 330PF 100V X8R 0402
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 pF