Продукція > KEMET > C114C102M1R5CA
C114C102M1R5CA
C114C102M1R5CA KEMET
KEM_C1046_AXIAL_MOLDED_X7R-3316608.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF X7R 20%
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER CAP, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції C114C102M1R5CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C114C102M1R5CA C114C102M1R5CA Виробник : KEMET C114C102M1R5CA Description: CER CAP
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF