Продукція > KEMET > C1206C100JDGAC7800
C1206C100JDGAC7800
C1206C100JDGAC7800 KEMET
C1206C100JDGAC7800
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C100JDGAC7800 C1206C100JDGAC7800 Виробник : KEMET C1206C100JDGAC7800 Description: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF