Продукція > KEMET > C1206C100K5GAC7800
C1206C100K5GAC7800
C1206C100K5GAC7800 KEMET
C1206C100K5GACTU
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.88mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.88mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C100K5GAC7800 C1206C100K5GAC7800 Виробник : KEMET C1206C100K5GACTU Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF