Продукція > KEMET > C1206C101F1HAC7800
C1206C101F1HAC7800
C1206C101F1HAC7800 KEMET
C1206C101F1HAC7800
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 100V X8R 1206
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.88mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 100V X8R 1206, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.88mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C101F1HAC7800 C1206C101F1HAC7800 Виробник : KEMET C1206C101F1HAC7800 Description: CAP CER 100PF 100V X8R 1206
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X8R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF