Продукція > KEMET > C1206C101G1GACTU
C1206C101G1GACTU
C1206C101G1GACTU Kemet
docfinder?Partnumber=C1206C101G1GACTU
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 1206
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C101G1GACTU C1206C101G1GACTU Виробник : KEMET KEM_C1003_C0G_SMD-1101588.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 2%