Продукція > KEMET > C1206C101K1GALTU
C1206C101K1GALTU
C1206C101K1GALTU KEMET
C1206C101K1GALTU.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 1206 10%
на замовлення 823 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C101K1GALTU C1206C101K1GALTU Виробник : Kemet docfinder?Partnumber=C1206C101K1GALTU Description: CAP CER 100PF 100V NP0 1206