C1350A.41.17 Prysmian Group
?docid=8e9daddd-82b0-4ed4-a656-a8aa011ea6d3#page=64
Виробник: Prysmian Group
Description: MULTI-PAIR 4COND 22AWG BEIGE 50'
Packaging: Bulk
Features: Drain Wire
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/30
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.280" (7.11mm)
Usage: Communication, Control
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0350" (0.889mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Beige
Voltage: 300 V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-PAIR 4COND 22AWG BEI, Features: Drain Wire, Packaging: Spool, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/30, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.280" (7.11mm), Usage: Communication, Control, Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0350" (0.889mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Beige, Part Status: Active, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Drain Wire
Packaging: Spool
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG
Conductor Strand: 7/30
Cable Type: Multi-Pair
Usage: Communication, Control
Shield Type: Foil
Jacket Color: Beige
Part Status: Active
Voltage: 300 V