Продукція > L-COM > C14-C132-10-2F
C14-C132-10-2F L-Com
C14-C132-10-2F_2D.pdf
Виробник: L-Com
C14-C132-10-2F
на замовлення 145 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 10A, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13 (2).
Інші пропозиції C14-C132-10-2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C14-C132-10-2F C14-C132-10-2F Виробник : L-com C14-C132-10-2F_2D.pdf Description: C14 - 2C13 SPLIT POWER CORD, 10A
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13 (2)
товару немає в наявності
C14-C132-10-2F C14-C132-10-2F Виробник : L-Com C14_C132_10_6F_2D.pdf AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 10A, 250V, 2 FT