Продукція > L-COM > C14-C132-15-2F
C14-C132-15-2F L-Com
Виробник: L-Com
C14-C132-15-2F
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 15A, 250V, 2 FT.
Інші пропозиції C14-C132-15-2F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C14-C132-15-2F C14-C132-15-2F Виробник : L-Com C14_C132_15_2F_2D.pdf AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 15A, 250V, 2 FT