Продукція > L-COM > C14-C132-15-4F
C14-C132-15-4F L-Com
Виробник: L-Com
C14-C132-15-4F
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 15A, 250V, 4 FT.
Інші пропозиції C14-C132-15-4F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C14-C132-15-4F C14-C132-15-4F Виробник : L-Com C14_C132_15_2F_2D.pdf AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 15A, 250V, 4 FT