Продукція > L-COM > C14-C132-15-6F
C14-C132-15-6F
C14-C132-15-6F L-Com
C14_C132_15_2F_2D.pdf
Виробник: L-Com
AC Power Leads C14 - 2C13 Split Power Cord, 15A, 250V, 6 FT
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук