C141R5JL
C141R5JL TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773188&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 1.5 OHM 5% 14W AXIAL
Power (Watts): 14W
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 2.098" L (8.50mm x 53.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.5 Ohms
на замовлення 417 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.5 OHM 5% 14W AXIAL, Power (Watts): 14W, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 2.098" L (8.50mm x 53.30mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.5 Ohms.