Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1E392J080AA
C1608C0G1E392J080AA
C1608C0G1E392J080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3900PF 25V C0G 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3900 pF
на замовлення 1829 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3900PF 25V C0G 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 3900 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1E392J080AA C1608C0G1E392J080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3900pF 25volts C0G 5%
C1608C0G1E392J080AA C1608C0G1E392J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3900PF 25V C0G 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3900 pF