Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H060C080AA
C1608C0G1H060C080AA
C1608C0G1H060C080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6PF 50V C0G 0603
на замовлення 51779 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50volts 6.0pF C0G 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H060C080AA C1608C0G1H060C080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 6PF 50V C0G 0603
C1608C0G1H060C080AA C1608C0G1H060C080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50volts 6.0pF C0G 0.25pF