Продукція > TDK > C1608C0G1H070D080AA
C1608C0G1H070D080AA
C1608C0G1H070D080AA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 7pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 7PF 50V C0G 0603, Tolerance: ±0.5pF, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H070D080AA C1608C0G1H070D080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 7PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 7 pF
Кількість Ціна
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 7 pF
Мінімальне замовлення: 40
C1608C0G1H070D080AA C1608C0G1H070D080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50V 7pF C0G 0.50pF T: 0.8mm
Мінімальне замовлення: 39
C1608C0G1H070D080AA C1608C0G1H070D080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 7pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0603 125°C T/R