C1608C0G1H0R5B
C1608C0G1H0R5B TDK Corporation
C_Series_GeneralAppl_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.5 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G 0603, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.5 pF.
Інші пропозиції C1608C0G1H0R5B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H0R5B C1608C0G1H0R5B Виробник : TDK Corporation C_Series_GeneralAppl_B11.pdf Description: CAP CER 0.5PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.5 pF