Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H101F080AA
C1608C0G1H101F080AA
C1608C0G1H101F080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 100 pF
на замовлення 13800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 50V C0G 0603, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H101F080AA C1608C0G1H101F080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 100PF 50V C0G 0603
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
C1608C0G1H101F080AA C1608C0G1H101F080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50VDC 100pF C0G 0.8mm