Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H101J080AE
C1608C0G1H101J080AE
C1608C0G1H101J080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 100 pF
на замовлення 36000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H101J080AE C1608C0G1H101J080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 100 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
C1608C0G1H101J080AE C1608C0G1H101J080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SOFT 0603 50V 100pF C0G 5% T: 0.8mm