Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H152K080AA
C1608C0G1H152K080AA
C1608C0G1H152K080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0603
на замовлення 7507 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 50volts C0G 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H152K080AA C1608C0G1H152K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 1500PF 50V C0G 0603
C1608C0G1H152K080AA C1608C0G1H152K080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 50volts C0G 10%