Продукція > TDK > C1608C0G1H1R5C080AA
C1608C0G1H1R5C080AA
C1608C0G1H1R5C080AA TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50volts 1.5pF C0G 0.25pF
на замовлення 7657 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5PF 50V C0G 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 1.5 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H1R5C080AA C1608C0G1H1R5C080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 1.5PF 50V C0G 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 1.5 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.25pF
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 1.5 pF