Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H222J080AE
C1608C0G1H222J080AE
C1608C0G1H222J080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: SOFT TERMINATION,0603,C0G,50V,2.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: SOFT TERMINATION,0603,C0G,50V,2., Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H222J080AE C1608C0G1H222J080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 2200 pF
Мінімальне замовлення: 24
C1608C0G1H222J080AE C1608C0G1H222J080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50VDC 2.2nF 5% C0G
Мінімальне замовлення: 20