Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H271J080AA
C1608C0G1H271J080AA
C1608C0G1H271J080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 270PF 50V C0G 0603
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 270pF 50volts C0G 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H271J080AA C1608C0G1H271J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 270PF 50V C0G 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
C1608C0G1H271J080AA C1608C0G1H271J080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 270pF 50volts C0G 5%