Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H331J080AE
C1608C0G1H331J080AE
C1608C0G1H331J080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: SOFT TERMINATION,0603,C0G,50V,0.
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50VDC 0.33nF 5% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H331J080AE C1608C0G1H331J080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 50VDC 0.33nF 5% C0G
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 17
C1608C0G1H331J080AE C1608C0G1H331J080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 330pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R
на замовлення 923 шт:
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 923 шт: