Продукція > TDK CORPORATION > C1608C0G1H332K080AA
C1608C0G1H332K080AA
C1608C0G1H332K080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 50V C0G 0603
на замовлення 799 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3300pF 50volts C0G 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H332K080AA C1608C0G1H332K080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 3300pF 50volts C0G 10%
на замовлення 3552 шт:
C1608C0G1H332K080AA C1608C0G1H332K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V C0G 0603