Продукція > TDK > C1608C0G1H561K080AA
C1608C0G1H561K080AA
C1608C0G1H561K080AA TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 560pF 50volts C0G 10%
на замовлення 7750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608C0G1H561K080AA C1608C0G1H561K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 560PF 50V C0G 0603
товару немає в наявності