Продукція > TDK CORPORATION > C1608CH2A3R3C080AA
C1608CH2A3R3C080AA
C1608CH2A3R3C080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3PF 100V CH 0603
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3.3 pF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3PF 100V CH 0603, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 3.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608CH2A3R3C080AA C1608CH2A3R3C080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 3.3PF 100V CH 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: CH
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3.3 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
C1608CH2A3R3C080AA C1608CH2A3R3C080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.3pF 100volts CH 0.25pF