Продукція > TDK CORPORATION > C1608CH2A562K080AC
C1608CH2A562K080AC
C1608CH2A562K080AC TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V CH 0603
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 5600pF 100volts CH +/-10% 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608CH2A562K080AC C1608CH2A562K080AC Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 5600pF 100volts CH +/-10% 0.80mm