Продукція > TDK CORPORATION > C1608JB2A682M080AA
C1608JB2A682M080AA
C1608JB2A682M080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6800PF 100V JB 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 6800 pF
на замовлення 1954 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 100V JB 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608JB2A682M080AA C1608JB2A682M080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 6800PF 100V JB 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 6800 pF
товару немає в наявності
C1608JB2A682M080AA C1608JB2A682M080AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6800pF 100volts JB 20%