Продукція > TDK > C1608X5R0J155K080AB
C1608X5R0J155K080AB
C1608X5R0J155K080AB TDK
lcc_commercial_general_en-837201.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.3volts 1.5uF X5R 10%
на замовлення 887 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X5R0J155K080AB C1608X5R0J155K080AB Виробник : TDK Corporation Multilayer%20Ceramic%20Chip%20Cap(up%20to%2050V).pdf Description: CAP CER 1.5UF 6.3V X5R 0603
товару немає в наявності