Продукція > TDK CORPORATION > C1608X5R0J155M080AB
C1608X5R0J155M080AB
C1608X5R0J155M080AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 6.3V X5R 0603
на замовлення 6003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.3volts 1.5uF X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X5R0J155M080AB C1608X5R0J155M080AB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 6.3volts 1.5uF X5R 20%
на замовлення 560 шт:
C1608X5R0J155M080AB C1608X5R0J155M080AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 1.5UF 6.3V X5R 0603
товару немає в наявності