Продукція > TDK > C1608X5R1A474K080AA
C1608X5R1A474K080AA
C1608X5R1A474K080AA TDK
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X5R1A474K080AA C1608X5R1A474K080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
C1608X5R1A474K080AA C1608X5R1A474K080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Cap Ceramic 0.47uF 10V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
Мінімальне замовлення: 84
C1608X5R1A474K080AA C1608X5R1A474K080AA Виробник : TDK mlcc_commercial_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .47UF 10V 10% 0603