Продукція > TDK CORPORATION > C1608X6S1V684M080AB
C1608X6S1V684M080AB
C1608X6S1V684M080AB TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 35V X6S 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.68 µF
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 35V X6S 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X6S1V684M080AB C1608X6S1V684M080AB Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 0.68UF 35V X6S 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.68 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
C1608X6S1V684M080AB C1608X6S1V684M080AB Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.68uF 35volts X6S 20%