Продукція > TDK > C1608X7R1H472M080AE
C1608X7R1H472M080AE
C1608X7R1H472M080AE TDK
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 20% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R
на замовлення 2714 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 942
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X7R1H472M080AE C1608X7R1H472M080AE Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_soft_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4700 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4700 pF
Мінімальне замовлення: 29
C1608X7R1H472M080AE C1608X7R1H472M080AE Виробник : TDK mlcc_commercial_soft_en.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 20% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C T/R