Продукція > TDK CORPORATION > C1608X8R1E683K080AE
C1608X8R1E683K080AE
C1608X8R1E683K080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 25V X8R 0603
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 25volts X8R 10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X8R1E683K080AE C1608X8R1E683K080AE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.068uF 25volts X8R 10% Soft Term