Продукція > TDK CORPORATION > C1608X8R1H153M080AE
C1608X8R1H153M080AE
C1608X8R1H153M080AE TDK Corporation
mlcc_commercial_soft_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V X8R 0603
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.015uF 50volts X8R 20% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1608X8R1H153M080AE C1608X8R1H153M080AE Виробник : TDK lcc_commercial_soft_en-520032.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.015uF 50volts X8R 20% Soft Term